UszkodZona wanna?

Ubita emalia w umywalce?

Pęknięty pisuar?

 

Użyj Emalii Zaprawkowej Technicqll. Ten dwuskładnikowy, epoksydowy produkt jest odporny na żółknięcie, bardzo wytrzymały i posiada nieprawdopodobnie wysoką siłę krycia (wystarczy jego minimetrowa warstwa, aby dokładnie pokryć uszkodzoną powłokę).

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Automechanika 2014 we Frankfurcie w dniach od 16 do 20 września. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w pawilonie 4.0, stoisko nr A50. Targi Automechanika oferują wyjątkową gamę produktów z zakresu części samochodowych, mycia samochodu, wyposażenia warsztatów i stacji paliw, produktów i usług IT, akcesoriów i tuningu.  

Nasza firma po raz pierwszy wzięła udział w targach The Private Label Manufacturers Association PLMA, które odbyły się w dniach od 19 do 20 maja 2014 w Amsterdamie. Odbyliśmy spotkania z wieloma partnerami biznesowym,  przedstawicielami największych sieci handlowych, międzynarodowych koncernów i dystrybutorów. Mamy nadzieję, że pozyskane kontakty przyniosą naszej firmie duże zyski zarówno finansowe jak i wizerunkowe. 

Zobacz projekt naszego nowego Katalogu Produktów na rok 2014. Właśnie ukończyliśmy prace nad naszym nowym katalogiem produktów.