fryma
 
tubiarka
zgrzewarka
 
Nalmat Trzebinia jest producentem wyrobów chemicznych marki Technicqll przeznaczonych dla majsterkowiczów, gospodarstw domowych, motoryzacji, przemysłu i budownictwa. Od 1985 roku produkujemy wyroby tworzące „Domową i Motoryzacyjną Apteczkę Techniczną” , które mają pomóc w usuwaniu wszelkiego typu awarii powstałych w domu, ogrodzie, samochodzie i zakładzie pracy. W ofercie posiadamy specjalistyczne wyroby, które dotychczas były oferowane wyłącznie dla odbiorcy przemysłowego.
Nowoczesne laboratorium, wieloletnie doświadczenie, własne technologie, wdrożone normy wewnętrzne oraz międzynarodowe normy ISO 9001 i ISO 14001 pozwalają na ciągłe doskonalenie, poszerzanie i uzupełnianie asortymentu. Dbałość o jakość i skuteczność produktów Technicqll® zaowocowała zdobyciem zaufania klientów w wielu krajach Europy. Obecnie produkty eksportowane są do: Białorusi, Bośni, Bułgari, Chorwacji, Czech, Estonii, Kazachstanu, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Niemiec, Rumuni, Rosji, Słowacji, Serbi, Ukrainy, Węgier i Wielkiej Brytanii.
 
Rozumiemy i skupiamy się na potrzebach rynku. Zapewniamy przyciągające wzrok produkty pakowane w blistry, materiały marketingowe, stojaki ekspozycyjne oraz kompleksowe wsparcie techniczne.
produkty