Wprowadzamy nowość na rynek - Odplamiacz w flamastrze.

Jak radzić sobie z uciążliwymi zabrudzeniami ? Mamy na to sposób - Magiczna Gąbka, która w magiczny sposób sprosta wszystkim zabrudzeniom! 

Laboratorium Badawcze

Z przyjemnością informujemy, że firma Nalmat otwiera niezależne laboratorium badawcze. Laboratorium wyposażone jest w nowoczesną aparaturę analityczną, a personel laboratorium posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży chemicznej. Warto podkreślić, że nasi Klienci oprócz otrzymania rzetelnych wyników badań mogą liczyć na konsultacje i doradztwo techniczne w zakresie uzyskanych wyników.

Wprowadzamy nowość na rynek - Odplamiacz w flamastrze.

Wprowadzamy nowość na rynek - Odplamiacz w flamastrze, przeznaczony do usuwania świeżych plam. Kieszonkowe opakowanie sprawia, że można go mieć zawsze przy sobie.

Nie zwalniamy tempa! Wprowadzamy na rynek nowy produkt - Smar do kos i wykaszarek. Specjalnie opracowany smar do przekładni kątowych, przeznaczony do pracy w temperaturze do +180°C.

AUTO SCREEN SPRAY

Nowy rok, a my poszerzamy nasz asortyment o nowy produkt jakim jest AUTO SCREEN SPRAY. Środek stosowany do utrzymywania czystości w samochodzie i nie tylko! Doskonale sprawdzi się do czyszczenia ekranów i delikatnych powierzchni ze szkła i tworzyw sztucznych podatnych na mikrozarysowania. Delikatne środki czyszczące usuwają tłuszcz, brud i inne zanieczyszczenia, a dodatek nanokrzemionki tworzy na powierzchni trwałą i niewidoczną powłokę ograniczającą osiadanie kurzu. Auto screen spray - obowiązkowy w wyposażeniu Twojego auta.